Güzel Bir Cild İçin Sıvı Tuz
0

İçin Güzelleşin

İçmek için bir çay kaşığı “Sıvı Tuzu” bir bardak içme suyuyla, mümkünse doğal kaynak suyu ile inceltin ve içilir hale getirin. Damağınızda tatlıyla tuzlu arası bir tat bırakması gerekiyor. İçmeye devam edin, yenilenme zaman alan bir süreçtir. Bu nedenle içmekten vazgeçmeyin.

Kusursuz Ten ve Cild İçin Sıvı Tuzla Peeling

Yağlı-Sıvı Tuzlu Su bakımı ile kurumuş ve ölü hücrelerin atılarak, tendeki gözeneklerin yenilenmesiyle daha pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

Sıvı Tuz peelingi yapılacağı zaman, Sıvı Tuz aynı ölçüdeki zeytinyağı veya fındık yağı ile karıştırılmalıdır. Bu oran uygulanacak bölgeye göre değişir. Peeling uygulamasından önce, ılık bir banyo yapmak, gözeneklerin açılıp üst seviyede fayda sağlanması açısından önemlidir.

Sıvı Tuz peelingi yapıldıktan, yani ölü deri temizlendikten sonra, uygulama yapılan bölge ılık bir havluyla örtülmeli ve 20-30 dakika beklenmelidir. Daha sonra suyla yıkanan cilt, nazikçe kurulanıp su bazlı bir nemlendiriciyle desteklenmelidir. Bunu, sorunlu ciltlerde haftada 2 veya 3 kere, problem geçtikten sonra da toksin birikimini önlemek için ayda 2-3 kere tekrarlamak gerekir.

Yağ olarak zeytinyağı veya fındık yağı kullanabilirsiniz.

Sıvı Tuz Masajı

tuzmasajiSıvı Tuz masajı da, en az peeling kadar etkili, kan basıncını düzenleyen, kas kuvvetlendirici ve sakinleştirici bir yöntemdir. Hem dâhili, hem de tonik gibi mikrop öldürücü olarak harici kullanılan, diğer adı da “sıvı güneş” olan bir karışımdır. Genellikle terapi merkezlerinde uygulanan masaj, vücuttaki asit birikimlerini çözerek, toksinlerin atılmasını kolaylaştırır

Yağlı-Sıvı Tuzlu bakım ile kurumuş ve ölü hücreleri atarak, tendeki gözeneklerin yenilenmesiyle daha pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz.

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

0

ÜST

X
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?